КЗ "КДЮСШ № 11" м. Харків

Управління

Основні принципи управління

Безпосереднє керівництво закладом та організацію навчального процесу здійснює директор КДЮСШ.

Відповідальність за організацію та контроль навчально-тренувального процесу, відбір вихованців, виконання ними індивідуальних планів підготовки несе заступник директора з навчально-тренувальної роботи.

Методичне забезпечення та координацію роботи тренерів-викладачів здійснює інструктор-методист школи.

Основними задачами школи адміністрація вважає:

- реалізацію державної політики в галузі фізичної культури і спорту;

- створення умов для гармонійного розвитку особистості, задоволення потреб дітей і підлітків, організація їх дозвілля;

- виявлення, розвиток та підтримку юних спортсменів, підготовку спортсменів високої кваліфікації для збірних команд України;

- забезпечення технічної підготовки спортсменів та пропаганду спорту серед молоді;

- підготовку спортсменів до перемог в чемпіонатах України, Олімпійських Іграх, Чемпіонатах Світу, міжнародних змаганнях.

В школі створена широка матеріально-технічна спортивна база, відкриті шість відділень з видів спорту, підібраний кваліфікований висококласний тренерсько-викладацький колектив.